Pakalpojumi

Piegāde

Mēs nodrošinam saviem klientiem un sadarbības partneriem materiāla piegādi uz/ no objektiem. Šai sakarā mums ir izveidota un pastāv ilgstoša sadarbība ar vairākām transporta kompānijām Baltijā.

Uzturot sadarbību ar vairākām transporta kompānijām vienlaikus, mums ir iespēja piedāvāt klientiem konkrētai situācijai atbilstošu transportu.

Apskatīt

Montāža

SIA “Baltija Celtniecības Sastatnes” kvalitatīvi un ievērojot drošības tehnikas prasības veic celtniecības sastatņu, alumīnija torņu un mobilā būvžoga montāžas darbus. Darbi tiek veikti saskaņā ar sastatņu ražotāju un mūsu ilggadējo pieredzi sastatņu montāžas instrukciju. Montāžas darbus veic kvalificēti un pieredzējuši montētāji. Samontētas sastatnes tiek nodotas klienta lietošanā, izsniedzot montāžas izpildshēmu un aktu, kurš apliecina montāžas atbilstību augstākajām prasībām, sastatņu piemērotību nepieciešamajām slodzēm un atbilstību darba drošības prasībām. Varam veikt visarežģītāko projektu sastatņu montāžā.

Apskatīt

Demontāža

SIA “Baltija Celtniecības Sastatnes” kvalitatīvi un ievērojot drošības tehnikas prasības veic celtniecības sastatņu, alumīnija torņu un mobilā būvžoga demontāžas darbus. Darbi tiek veikti saskaņā ar sastatņu ražotāju un mūsu ilggadējo pieredzi sastatņu montāžas instrukciju. Demontāžas darbus veic kvalificēti un pieredzējuši montētāji. Samontētas sastatnes tiek nodotas klienta lietošanā, izsniedzot montāžas izpildshēmu un aktu, kurš apliecina montāžas pareizību, sastatņu piemērotību nepieciešamajām slodzēm un atbilstību darba drošības prasībām. Varam veikt visarežģītāko projektu sastatņu demontāžu.

Apskatīt