Nomāt

Mobilais būvžogs

Piedāvājam iznomāt mobilo būvžogu Jūsu  būvprojektam, vajadzības gadījumā piedāvājam to montāžu, demontāžu un piegādi objektā.. Par prasībām un nosacījumiem sazinies ar mūsu komandu un atradīsim tev piemērotāko risinājumu! 

Esi atbildīgs arī tu - rūpējies par savu un apkārtējo drošību!

Apskatīt

Sastatnes

Piedāvājam fasādes, mūrnieku un modulārās sastatnes visdažādāko sarežģītību projektiem no tādiem atpazīstamiem zīmoliem, kā “Altrad Baumann" un "Layher", tādējādi nodrošinot saviem klientiem labākos risinājumus un kvalitāti, kā arī augstāko drošību celtniecības laikā. Sastatnes ir ērti uzstādāmas, demontējamas un transportējamas.

Sazinies ar mums, lai saņemtu labāko piedāvājumu Jūsu projektam!

Apskatīt

Veidņi

Ar mūsu ilgadējo veidņu nomas ekspertiem Jūs panāksiet vēlamo rezultātu  būves formām, kas atspoguļo tās unikalitāti un raksturu, taču, lai to panāktu ir nepieciešams kvalitatīvs aprīkojums. Piedāvājam nomāt betonēšanas veidņus no tādiem atpazīstamiem zīmoliem ,kā 'Hünnebeck” un Altrad Baumann” pamatiem, sienām un pārsegumam. 

Sazinies ar mums, lai saņemtu labāko piedāvājumu Jūsu projektam!

Apskatīt

Alumīnija torņi un trepes

Alumīnija torņi un trepes priekš visdažādāko sarežģītību projektiem no tādiem atpazīstamiem zīmoliem, kā “Altrad Baumann", "Layher" un “Hymer”, tādējādi nodrošinot saviem klientiem labākos risinājumus un kvalitāti, kā arī augstāko drošību celtniecības laikā.

Apskatīt